2 880 000 €
16552 €/m²
Property 41356 photo 1
Property 41356 photo 2
Property 41356 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41356
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 174 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 16
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 174 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscape.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 380 000 € 14251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41332
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 570 000 € 13817 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41285
  • ფართი 186 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
3 100 000 € 5210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52534
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
2 690 000 € 16107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41344
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 400 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33894
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 600 000 € 11063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44807
  • ფართი 235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 370 000 € 17173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41358
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 400 000 € 17391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41362
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა