2 840 000 €
16322 €/m²
Property 41352 photo 1
Property 41352 photo 2
Property 41352 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41352
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 174 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 15
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 174 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscape.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 8353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21439
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 340 000 € 14011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41327
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 840 000 € 17005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41361
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 900 000 € 11470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37782
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 840 000 € 16321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41352
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 650 000 € 15868 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41340
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 785 000 € 10711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40392
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა