2 730 000 €
16347 €/m²
Property 41349 photo 1
Property 41349 photo 2
Property 41349 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41349
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 167 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 15
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 167 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscape.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 280 000 € 7037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41664
  • ფართი 324 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 880 000 € 16551 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41356
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 880 000 € 17245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41365
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 785 000 € 13994 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45146
  • ფართი 199 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 800 000 € 16766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41357
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 270 000 € 16449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41345
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 650 000 € 15868 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41340
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 840 000 € 16321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41352
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 100 000 € 5210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52534
  • ფართი 595 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა