2 690 000 €
16108 €/m²
Property 41344 photo 1
Property 41344 photo 2
Property 41344 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41344
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 167 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 14
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 167 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscapes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 280 000 € 7037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41664
  • ფართი 324 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 700 000 € 19148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46206
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41292
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 8305 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34233
  • ფართი 301 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 400 000 € 17391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41362
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 600 000 € 11612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50033
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 950 000 € 22571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45149
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა