1 870 000 €
16549 €/m²
Property 41339 photo 1
Property 41339 photo 2
Property 41339 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41339
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 113 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 12
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 113 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Designing luxury residences of such beauty and providing an intelligent, systematic and fully functional design that truly inspires the soul through creativity, elegance and style. Is created for those who live, work and play in place that represents the fast pace of a city and lifestyle of a Mediterranean resort. The new prestigious beachfront towers in Limassol are located in one of the most sought after neighborhoods with the best 5-star hotels — Amathus Beach Hotel and Four Season. The project is conveniently positioned in a carefully selected, quiet, and safe neighborhood in one of the most prestigious areas of Limassol city. This contemporary development is inspired by unobstructed sea and city view, surrounded by picturesque green landscapes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 775 000 € 8743 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14950
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 770 000 € 16586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41353
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 000 000 € 14705 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43628
  • ფართი 136 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
1 580 000 € 6810 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56951
  • ფართი 232 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 340 000 € 14011 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41327
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 680 000 € 19142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 780 000 € 19857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41296
  • ფართი 140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 550 000 € 10264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44656
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
2 380 000 € 14251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41332
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 020 700 € 8419 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37852
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა