1 323 000 €
4425 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 299 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 299 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

This stylish and modern gated project has just 5 luxury units: 1-, 2- bedroom apartments and 3 bedroom penthouse with its own roof terrace with a private swimming pool. The carefully designed masterplan and high quality finishing materials, coupled with a conceptual design, will satisfy those who value true style and comfort. Solid wood parquet floors, marble bathrooms, high-quality kitchens and built-in wardrobes, ceilings of 3.15 m, provisions for underfloor water heating and provisions for central air-conditioning – these are only few of the many advantages of this project making it ideal for your lifestyle and investment purposes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 750 000 € 7882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36148
  • ფართი 222 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 930 000 € 13985 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41323
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 44956
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
1 250 000 € 8561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44123
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 350 000 € 990 000 € 9900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26183
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 485 000 € 12801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41283
  • ფართი 116 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 295 000 € 1377 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51757
  • ფართი 940 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 260 000 € 14482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41348
  • ფართი 87 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 250 000 € 8680 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56357
  • ფართი 144 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა