1 211 000 €
5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 213 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 213 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

This stylish and modern gated project has just 5 luxury units: 1-, 2- bedroom apartments and 3 bedroom penthouse with its own roof terrace with a private swimming pool. The carefully designed masterplan and high quality finishing materials, coupled with a conceptual design, will satisfy those who value true style and comfort. Solid wood parquet floors, marble bathrooms, high-quality kitchens and built-in wardrobes, ceilings of 3.15 m, provisions for underfloor water heating and provisions for central air-conditioning – these are only few of the many advantages of this project making it ideal for your lifestyle and investment purposes.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 7317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48950
  • ფართი 164 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 5245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56973
  • ფართი 305 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 290 000 € 5890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41663
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 810 000 € 14596 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41331
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 000 000 € 3816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41255
  • ფართი 262 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 500 000 € 5928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45191
  • ფართი 253 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 800 000 €
  • ობიექტის კოდი 44956
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა