იყიდება - კოტეჯი 282 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 711 000 €
6067 €/m²
Property 41307 photo 1
Property 41307 photo 2
Property 41307 photo 3
  • ობიექტის კოდი 41307
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 282 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 282 კვ.მ in Limassol. კოტეჯი აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Unique collection of 12 contemporary spacious houses in the prestigious area of Mouttagiaka. The gated compound is located just a few minutes drive from the tourist of Limassol with its long sandy beach. Each house enjoys stunning sea panoramas and creates an incredible ambience of relaxation by being specifically designed to provide style and smart space arrangements. The selection of residences offers a broad choice of sea view three-, four- and five bedroom villas with large covered verandas and private pools. The excellent concept and signature architecture from a renowned London architect will astound the most demanding client and investor.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 761 616 € 4482 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45527
  • ფართი 393 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 700 000 € 3617 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23754
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 060 000 € 17758 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9671
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44484
  • ფართი 640 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 400 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30578
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 250 000 € 1 650 000 € 3666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31572
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
2 000 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30357
  • ფართი 472 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 400 000 € 5622 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42409
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 150 000 € 8113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38326
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 204 555 € 6427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45609
  • ფართი 343 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა