4 650 000 €
18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 252 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 252 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Elite 4 bedroom apartment in a splendid development located right on the beachfront, in one of the largest cities of the island with its vibrant life. The prime location, direct access to the beach and spectacular sea views are just some of the advantages of this luxurious development. The project consists of units that have been carefully planned so as to astonish its residents with distinctive design and high-end finishes as well as provide ultimate comfort for a unique lifestyle. The penthouses enjoy spacious roof gardens, private swimming pools and breathtaking panoramic views of the Mediterranean Sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
5 800 000 € 19205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45142
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41300
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 200 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52401
  • ფართი 1362 m²
  • Rooms 36
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 000 000 € 7547 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21437
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 390 000 € 12507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32903
  • ფართი 351 m²
  • Rooms 4
იყიდება
4 500 000 € 14285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33907
  • ფართი 315 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა