622 000 €
4677 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41303
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 133 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 133 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

This ultra modern complex is located in a quiet residential neighborhood in the heart of Limassol and includes apartments and penthouses with private roof gardens. The modern and elegant architecture, cozy planning solutions and top-of-the-line finishes will pleasantly surprise those who value true comfort and style. The central location of the project in the active part of Limassol will provide easy access to city amenities and business infrastructure: shopping streets, high-class business centers, supermarkets, pharmacies, restaurants and schools.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 3797 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49700
  • ფართი 237 m²
  • Rooms 4
იყიდება
720 000 € 4556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46939
  • ფართი 158 m²
  • Rooms 4
იყიდება
648 000 € 3724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46927
  • ფართი 174 m²
  • Rooms 4
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50616
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 3757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46029
  • ფართი 173 m²
  • Rooms 4
იყიდება
611 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45513
  • ფართი 94 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
665 000 € 4925 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43979
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა