5 980 000 €
15216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41301
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 393 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 10
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 393 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Elite 3 bedroom apartment in a superb development located right on the beachfront. Large communal swimming pool and ample parking. Direct access to the beach and all necessary amenities are within easy reach.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
5 980 000 € 15216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41301
  • ფართი 393 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
5 800 000 € 19205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45142
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 5
იყიდება
5 445 000 € 3799 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52333
  • ფართი 1433 m²
  • Rooms 30
იყიდება
5 614 500 € 22104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44434
  • ფართი 254 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
5 900 000 € 4347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51299
  • ფართი 1357 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა