3 910 000 €
19453 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41300
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 201 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 9
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 201 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Elite 3 bedroom apartment in a superb development located right on the beachfront. Large communal swimming pool and ample parking. Direct access to the beach and all necessary amenities are within easy reach.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 400 000 € 8353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21439
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 900 000 € 11470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37782
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 200 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52401
  • ფართი 1362 m²
  • Rooms 36
იყიდება
4 390 000 € 12507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32903
  • ფართი 351 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 600 000 € 11612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50033
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 500 000 € 14583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23454
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 650 000 € 18452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41306
  • ფართი 252 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა