3 980 000 €
17848 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 223 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 223 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Elite 4 bedroom apartment in a splendid development located right on the beachfront, in one of the largest cities of the island with its vibrant life. The prime location, direct access to the beach and spectacular sea views are just some of the advantages of this luxurious development. The project consists of units that have been carefully planned so as to astonish its residents with distinctive design and high-end finishes as well as provide ultimate comfort for a unique lifestyle. The penthouses enjoy spacious roof gardens, private swimming pools and breathtaking panoramic views of the Mediterranean Sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 700 000 € 7400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26181
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 500 000 € 14583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23454
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
5 800 000 € 19205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45142
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
5 445 000 € 3799 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52333
  • ფართი 1433 m²
  • Rooms 30
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 910 000 € 19452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41299
  • ფართი 201 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 400 000 € 8353 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21439
  • ფართი 407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
4 200 000 € 3083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52401
  • ფართი 1362 m²
  • Rooms 36
იყიდება
3 730 000 € 13970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45141
  • ფართი 267 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა