2 780 000 €
19857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41296
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 140 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 140 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Elite 2 bedroom apartment in a superb development located right on the beachfront. Large communal swimming pool and ample parking. Direct access to the beach and all necessary amenities are within easy reach.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 500 000 € 13888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37781
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 690 000 € 16107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41344
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 380 000 € 14251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41332
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 770 000 € 16586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41353
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 235 000 € 16679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45139
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41297
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 785 000 € 10711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40392
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 500 000 € 12690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45147
  • ფართი 197 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 400 000 € 17391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41362
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 780 000 € 20000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41298
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა