2 480 000 €
18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 135 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Elite 2 bedroom apartment in a superb development located right on the beachfront. Large communal swimming pool and ample parking. Direct access to the beach and all necessary amenities are within easy reach.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 840 000 € 16321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41352
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 035 000 € 16150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37006
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 500 000 € 13661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26180
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 14054 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41288
  • ფართი 185 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 500 000 € 12690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45147
  • ფართი 197 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 730 000 € 16347 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41349
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 780 000 € 20000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41298
  • ფართი 139 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 880 000 € 16551 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41356
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 245 980 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37331
  • ფართი 328 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 235 000 € 16679 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45139
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა