2 680 000 €
19143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41293
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 140 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 140 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Elite 2 bedroom apartment in a superb development located right on the beachfront. Large communal swimming pool and ample parking. Direct access to the beach and all necessary amenities are within easy reach.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 500 000 € 14583 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23454
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 900 000 € 11470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37782
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 400 000 € 14201 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24949
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 270 000 € 16449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41345
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 280 000 € 7037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41664
  • ფართი 324 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 150 000 € 17916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41363
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 13888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37781
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
2 600 000 € 2 400 000 € 17266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33840
  • ფართი 139 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა