2 480 000 €
18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41292
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 135 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Elite 2 bedroom apartment in a splendid development located right on the beachfront, in one of the largest cities of the island with its vibrant life. The prime location, direct access to the beach and spectacular sea views are just some of the advantages of this luxurious development. The project consists of units that have been carefully planned so as to astonish its residents with distinctive design and high-end finishes as well as provide ultimate comfort for a unique lifestyle. The penthouses enjoy spacious roof gardens, private swimming pools and breathtaking panoramic views of the Mediterranean Sea.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 840 000 € 17005 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41361
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 690 000 € 16107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41344
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 060 000 € 17166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41351
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 990 000 € 14420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41333
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 785 000 € 10711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40392
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 650 000 € 15208 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45771
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 150 000 € 17916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41363
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 920 000 € 16781 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41360
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 12690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45147
  • ფართი 197 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა