810 000 €
5260 €/m²
Property 41277 photo 1
Property 41277 photo 2
Property 41277 photo 3
Property 41277 photo 4
Property 41277 photo 5
Property 41277 photo 6
Property 41277 photo 7
Property 41277 photo 8
Property 41277 photo 9
Property 41277 photo 10
  • ობიექტის კოდი 41277
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 154 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 154 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Modern 3 bedroom apartment in Papas area of Limassol city. The project is located in the heart of famous tourist area, close to Papas supermarket, in a walking distance to the beach and all necessary amenities. It consists of only 5 spacious apartments ndash; 2 amp; 3 bedrooms on 1st amp; 2nd floors, and only one spacious penthouse on the 3rd floor. Each apartment offers private parking place and storage room.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
735 000 € 4016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45561
  • ფართი 183 m²
  • Rooms 4
იყიდება
748 580 € 4678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46829
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
750 200 € 3641 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37868
  • ფართი 206 m²
  • Rooms 4
იყიდება
725 000 € 3571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40393
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 031 000 € 6403 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42230
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4
იყიდება
790 000 € 2791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45676
  • ფართი 283 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
850 000 € 6159 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51193
  • ფართი 138 m²
  • Rooms 4
იყიდება
698 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45770
  • ფართი 166 m²
  • Rooms 4
იყიდება
880 000 € 4334 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45133
  • ფართი 203 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა