1 350 000 €
5094 €/m²
Property 41267 photo 1
Property 41267 photo 2
Property 41267 photo 3
Property 41267 photo 4
Property 41267 photo 5
Property 41267 photo 6
Property 41267 photo 7
Property 41267 photo 8
Property 41267 photo 9
Property 41267 photo 10
  • ობიექტის კოდი 41267
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 265 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 265 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Luxury 4 bedroom penthouse with a private roof garden in a prestigious complex located in Papas area of Limassol city. Is comprised of elite apartments and penthouses offering splendid design and modern style. Indoor facilities of the complex include: swimming pool, gym, sauna, covered parking and controlled entrance. High standard finishing materials are being used in construction. is situated just 150 meters from sandy beaches of Dasoudi Park and all amenities of the city. Ideal choice for a comfortable living in a quiet surroundings.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 6857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54581
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
2 020 700 € 8419 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37852
  • ფართი 240 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 290 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41330
  • ფართი 86 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 290 000 € 5890 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41663
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 111 950 € 6464 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37329
  • ფართი 172 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 15243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41329
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 300 000 € 8387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44953
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 221 000 € 7182 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39435
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 3651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56476
  • ფართი 356 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა