1 200 000 €
4317 €/m²
Property 41264 photo 1
Property 41264 photo 2
Property 41264 photo 3
Property 41264 photo 4
Property 41264 photo 5
Property 41264 photo 6
Property 41264 photo 7
Property 41264 photo 8
  • ობიექტის კოდი 41264
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 278 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 150 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 278 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Luxury 4 bedroom penthouse with a private roof garden of 71.2 sq.m. in a prestigious complex located in Potamos Germasogeia area of Limassol city.  Comprised of elite apartments and penthouses offering splendid design and modern style. Indoor facilities of the complex include: swimming pool, gym, sauna, covered parking and controlled entrance. High standard finishing materials are being used in construction. Residence is situated just 150 meters from sandy beaches of Dasoudi Park and all amenities of the city. Ideal choice for a comfortable living in a quiet surroundings.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 3651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56476
  • ფართი 356 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 125 000 € 5952 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34282
  • ფართი 189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
გირჩევთ იყიდება
1 250 000 € 8561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44123
  • ფართი 146 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 250 000 € 6793 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9798
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 211 000 € 5685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41319
  • ფართი 213 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 300 000 € 9285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23730
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 145 000 € 7896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44707
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 323 000 € 4424 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41320
  • ფართი 299 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 059 000 € 6266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39433
  • ფართი 169 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა