1 000 000 €
3817 €/m²
Property 41255 photo 1
Property 41255 photo 2
Property 41255 photo 3
Property 41255 photo 4
Property 41255 photo 5
Property 41255 photo 6
  • ობიექტის კოდი 41255
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 262 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 262 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Luxurious 3 bedroom duplex apartment in an exclusive complex located in Columbia area of Limassol city. The project consists of elite apartments, offers splendid design and modern architectural style. Indoor facilities include communal swimming pool, parking space and landscaped territory. Quiet surroundings and proximity to city amenities provide perfect conditions for comfortable living. Completion date: February 2017.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 9285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23730
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 230 000 € 15000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41325
  • ფართი 82 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
1 150 000 € 6886 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41265
  • ფართი 167 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
975 000 € 3228 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46122
  • ფართი 302 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 250 000 € 10245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24584
  • ფართი 122 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 431 000 € 7119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39436
  • ფართი 201 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 720 000 € 2987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42721
  • ფართი 241 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 350 000 € 5094 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41267
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 300 000 € 3651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56476
  • ფართი 356 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა