840 000 €
5000 €/m²
Property 41254 photo 1
Property 41254 photo 2
Property 41254 photo 3
Property 41254 photo 4
Property 41254 photo 5
Property 41254 photo 6
  • ობიექტის კოდი 41254
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 168 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2019
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 168 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Luxurious 3 bedroom duplex apartment in an exclusive complex located in Columbia area of Limassol city. The project consists of elite apartments, offers splendid design and modern architectural style. Indoor facilities include communal swimming pool, parking space and landscaped territory. Quiet surroundings and proximity to city amenities provide perfect conditions for comfortable living. Completion date: July 2018.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
845 000 € 8711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51526
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51967
  • ფართი 184 m²
  • Rooms 3
იყიდება
840 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33330
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
785 000 € 10466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42319
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 4047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44971
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
875 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56071
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 6422 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45131
  • ფართი 109 m²
  • Rooms 3
იყიდება
850 000 € 8947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41552
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 4968 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38532
  • ფართი 161 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა