500 000 €
156 €/m²
Property 4100 photo 1
Property 4100 photo 2
Property 4100 photo 3
Property 4100 photo 4
Property 4100 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 3200 კვ.მ. on the island of Corfu. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65531
  • ფართი 5565 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
530 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56513
  • ფართი 95095 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
430 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42181
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
450 000 € 180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4068
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
450 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31969
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
600 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5097
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
470 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47378
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
650 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37194
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
430 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35809
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა