Property 40867 photo 1
Property 40867 photo 2
Property 40867 photo 3
Property 40867 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 174 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The 2 storey building of total area 174 sq.m 

It is located in the area of Pagrati and currently  consists of 1 apartment in each level 

Due to the central location the property will be on a high demand from potential tenants 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
215 000 € 1235 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40867
  • ფართი 174 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
285 000 € 712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60958
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 2
იყიდება
285 000 € 1748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45891
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
220 000 € 745 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50568
  • ფართი 295 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
177 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51783
  • ფართი 173 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
300 000 € 714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40841
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
180 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10289
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
265 000 € 590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60960
  • ფართი 449 m²
  • Rooms 1

სიახლეების დაგზავნა