300 000 €
714 €/m²
Property 40841 photo 1
Property 40841 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • დაშორება ზღვიდან: 13000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 420 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for sale, commercial space in the district of Cholargos .

Located in the basement floor , it covers an area of 420 sqm . It was formerly used as a very important storage space for an important greek company.

It needs to be refurbished

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 3978 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14675
  • ფართი 93 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
285 000 € 1748 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45891
  • ფართი 163 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
300 000 € 714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40841
  • ფართი 420 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
265 000 € 590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60960
  • ფართი 449 m²
  • Rooms 1
იყიდება
285 000 € 712 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60958
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა