600 000 €
49 €/m²
Property 40795 photo 1
Property 40795 photo 2
Property 40795 photo 3
Property 40795 photo 4
Property 40795 photo 5
Property 40795 photo 6
Property 40795 photo 7
Property 40795 photo 8
Property 40795 photo 9

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 14 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12044 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

For sale beautiful land plot in the area of Skripero, on the north part of the island. Within the land plot, there is also a 160 square meters detached house in good condition that currently is being rented.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
800 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50209
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
800 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46991
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
490 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16054
  • ფართი 68000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
700 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32248
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
550 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35807
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
600 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45278
  • ფართი 14530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
700 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56994
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
860 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17952
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4975
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m

სიახლეების დაგზავნა