900 000 €
12 €/m²
Property 40794 photo 1
Property 40794 photo 2
Property 40794 photo 3
Property 40794 photo 4
Property 40794 photo 5
Property 40794 photo 6
Property 40794 photo 7
Property 40794 photo 8
Property 40794 photo 9
Property 40794 photo 10
Property 40794 photo 11
Property 40794 photo 12
Property 40794 photo 13
Property 40794 photo 14

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 14 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 72000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21088
  • ფართი 4451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
800 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50209
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33701
  • ფართი 27750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
900 000 € 391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9631
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 4941
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60716
  • ფართი 2603 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 100 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24589
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
860 000 € 156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 17952
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m

სიახლეების დაგზავნა