800 000 € 749 000 €
22 €/m²
Property 40703 photo 1
Property 40703 photo 2
Property 40703 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 32871 კვ.მ. in Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 6574 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7097
  • ფართი 6822 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
1 000 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35665
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 360 m
იყიდება
900 000 € 225 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22207
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
800 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43723
  • ფართი 4950 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
800 000 € 749 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40703
  • ფართი 32871 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 000 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59594
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12555
  • ფართი 6600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
650 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31091
  • ფართი 16856 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 000 000 € 493 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57341
  • ფართი 2025 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
900 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50142
  • ფართი 8628 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m

სიახლეების დაგზავნა