450 000 €
180 €/m²
Property 4068 photo 1
Property 4068 photo 2
Property 4068 photo 3
Property 4068 photo 4
Property 4068 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2500 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 270 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24098
  • ფართი 4450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
400 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31308
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
550 000 € 275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40569
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
420 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37857
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
480 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51293
  • ფართი 48000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
400 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33310
  • ფართი 20700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
600 000 € 491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24955
  • ფართი 1220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
400 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49499
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39208
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
630 000 € 152 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40443
  • ფართი 4143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა