Property 40569 photo 1
Property 40569 photo 2
Property 40569 photo 3
Property 40569 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31969
  • ფართი 4005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 39208
  • ფართი 1940 m²
  • მანძილი ზღვიდან 220 m
იყიდება
550 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34256
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
700 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32248
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
480 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37270
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
750 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63483
  • ფართი 17439 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
550 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6155
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
540 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24098
  • ფართი 4450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა