Property 40542 photo 1
Property 40542 photo 2
Property 40542 photo 3
Property 40542 photo 4
Property 40542 photo 5
Property 40542 photo 6
Property 40542 photo 7
Property 40542 photo 8
Property 40542 photo 9
Property 40542 photo 10
Property 40542 photo 11
Property 40542 photo 12
Property 40542 photo 13
Property 40542 photo 14
Property 40542 photo 15
Property 40542 photo 16
Property 40542 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • დაშორება ზღვიდან: 230 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 273 კვ.მ in Athens. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is offered for sale a building in Kastela , Piraeus 

The property consists of 3 apartments 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
630 000 € 1852 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5099
  • ფართი 340 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
650 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48583
  • ფართი 352 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
490 000 € 1794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40542
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
450 000 € 692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9321
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
460 000 € 3239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3322
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
470 000 € 552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51364
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა