იყიდება - კოტეჯი 144 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
895 000 €
6215 €/m²
Property 40534 photo 1
Property 40534 photo 2
  • ობიექტის კოდი 40534
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 144 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1024 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 144 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Located in Latchi area. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
930 000 € 4428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43256
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
720 000 € 4645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43717
  • ფართი 155 m²
  • Rooms 4
იყიდება
860 400 € 4504 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56126
  • ფართი 191 m²
  • Rooms 4
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48964
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 5
იყიდება
970 000 € 3031 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41547
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 4561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37417
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 8
იყიდება
810 000 € 4850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56032
  • ფართი 167 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 3142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44472
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36215
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა