450 000 €
22 €/m²
Property 40481 photo 1
Property 40481 photo 2
Property 40481 photo 3
Property 40481 photo 4
Property 40481 photo 5
Property 40481 photo 6
Property 40481 photo 7
Property 40481 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 19950 კვ.მ. on the island of Corfu.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 6000 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

Unique land plot for sale on the National highway between Kerkyra and Paleokastritsa with the possibility to build up to 6000 sq.m. Ideal for any type of business. Electricity and water supply are only a few meters away.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
490 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11133
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
480 000 € 145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63742
  • ფართი 3310 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
550 000 € 57 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35807
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
405 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34064
  • ფართი 11000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
550 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34256
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
375 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3960
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
420 000 € 250 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45420
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
500 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4975
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
500 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9740
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
430 000 € 84 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63499
  • ფართი 5064 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m

სიახლეების დაგზავნა