630 000 €
152 €/m²
Property 40443 photo 1
Property 40443 photo 2
Property 40443 photo 3
Property 40443 photo 4
Property 40443 photo 5
Property 40443 photo 6
Property 40443 photo 7
Property 40443 photo 8
Property 40443 photo 9
Property 40443 photo 10

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 39 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4143 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

For sale, a 4143 sq.m land plot with the possibility to build 200 sq.m of living space.

The plot is located in the north of the island in the region of Almiros, near the popular resort of Acharavi.

The plot is located next to the central road and has a flat landscape. Water and electricity pass nearby.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
580 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51292
  • ფართი 58000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
700 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37791
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
930 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4536
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
650 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51125
  • ფართი 60000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
550 000 € 275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40569
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
607 000 € 124 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52554
  • ფართი 4892 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
550 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34256
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
600 000 € 491 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24955
  • ფართი 1220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა