770 000 €
3793 €/m²
Property 40396 photo 1
Property 40396 photo 2
Property 40396 photo 3
Property 40396 photo 4
Property 40396 photo 5
Property 40396 photo 6
Property 40396 photo 7
Property 40396 photo 8
Property 40396 photo 9
Property 40396 photo 10
Property 40396 photo 11
  • ობიექტის კოდი 40396
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 203 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 203 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 4077 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45562
  • ფართი 233 m²
  • Rooms 4
იყიდება
756 126 € 6301 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52380
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
815 000 € 6791 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54578
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 020 000 € 8500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51528
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 890 000 € 5668 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44294
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 135 000 € 9956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46074
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 3
იყიდება
792 000 € 9658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38863
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 2
იყიდება
711 000 € 4740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41313
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
650 000 € 3801 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42437
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 000 000 € 3816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41255
  • ფართი 262 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა