2 785 000 €
10712 €/m²
Property 40392 photo 1
Property 40392 photo 2
Property 40392 photo 3
Property 40392 photo 4
Property 40392 photo 5
Property 40392 photo 6
Property 40392 photo 7
Property 40392 photo 8
  • ობიექტის კოდი 40392
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 260 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართული: სართული
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 260 კვ.მ Limassol. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 750 000 € 2480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51496
  • ფართი 1512 m²
  • Rooms 18
იყიდება
2 500 000 € 8305 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34233
  • ფართი 301 m²
  • Rooms 3
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41294
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 500 000 € 12690 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45147
  • ფართი 197 m²
  • Rooms 4
იყიდება
3 590 000 € 17342 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41295
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
3 980 000 € 17847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41461
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 600 000 € 14054 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41288
  • ფართი 185 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
2 480 000 € 18370 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41292
  • ფართი 135 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 340 000 € 16956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41354
  • ფართი 138 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 750 000 € 2 200 000 € 18803 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23563
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა