2 500 000 €
9542 €/m²
Property 40361 photo 1
Property 40361 photo 2
Property 40361 photo 3
Property 40361 photo 4
Property 40361 photo 5
Property 40361 photo 6
Property 40361 photo 7
Property 40361 photo 8
  • ობიექტის კოდი 40361
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 262 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1028 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 262 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 800 000 € 4545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19012
  • ფართი 616 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
2 800 000 € 4713 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49711
  • ფართი 594 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 300 000 € 2 950 000 € 4916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25790
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
3 450 000 € 4186 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19439
  • ფართი 824 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 850 000 € 7894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52351
  • ფართი 361 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 400 000 € 3809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33038
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 200 000 € 11149 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25505
  • ფართი 287 m²
იყიდება
2 100 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47671
  • ფართი 700 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 600 000 € 4126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43617
  • ფართი 630 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 000 000 € 10714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33528
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა