2 950 000 €
6211 €/m²
Property 40348 photo 1
Property 40348 photo 2
Property 40348 photo 3
Property 40348 photo 4
Property 40348 photo 5
Property 40348 photo 6
Property 40348 photo 7
  • ობიექტის კოდი 40348
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 475 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1185 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 475 კვ.მ in Agia Napa. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღებით, სამზარეულო, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 450 000 € 4711 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28701
  • ფართი 520 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 374 000 € 17302 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32897
  • ფართი 195 m²
  • Rooms 1
იყიდება
2 700 000 € 8598 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35366
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 600 000 € 7647 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39325
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
გირჩევთ იყიდება
3 999 000 € 2 850 000 € 9500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26924
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29336
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
3 700 000 € 6239 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46883
  • ფართი 593 m²
  • Rooms 7
იყიდება
3 900 000 € 6027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43223
  • ფართი 647 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 100 000 € 3 000 000 € 5217 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31459
  • ფართი 575 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
3 000 000 € 2 500 000 € 6944 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49148
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა