იყიდება - ვილა 1000 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
420 000 €
420 €/m²
Property 4024 photo 1
Property 4024 photo 2
Property 4024 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 1000 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს

For sale is a building suitable for any type of business with an area of 1000 sq m, consisting of a basement of 500 sq m and a high ground floor of 500 sq m. The area of the plot is 640 sq.m. The property is located on the road leading to the capital of Pieria, Katerini.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 447 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30971
  • ფართი 960 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
580 000 € 3866 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22522
  • ფართი 150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
400 000 € 754 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36030
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
425 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51789
  • ფართი 85 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა