იყიდება - კოტეჯი 440 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
2 250 000 € 1 850 000 €
4205 €/m²
Property 40225 photo 1
Property 40225 photo 2
Property 40225 photo 3
Property 40225 photo 4
Property 40225 photo 5
Property 40225 photo 6
Property 40225 photo 7
Property 40225 photo 8
Property 40225 photo 9
Property 40225 photo 10
Property 40225 photo 11
Property 40225 photo 12
Property 40225 photo 13
Property 40225 photo 14
Property 40225 photo 15
Property 40225 photo 16
Property 40225 photo 17
Property 40225 photo 18
Property 40225 photo 19
Property 40225 photo 20
Property 40225 photo 21
Property 40225 photo 22
Property 40225 photo 23
Property 40225 photo 24
Property 40225 photo 25
Property 40225 photo 26
  • ობიექტის კოდი 40225
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 440 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1338 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 8

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 1900 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 440 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 3 სააბაზანო ოთახები. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Large Villa for sale 1.9km from the Beach of the New Proposed Paphos Marina. This unique mansion is over looking the Mediterranean Beach and New Marina. It is 6 Bedrooms and 7 Bathrooms. The master bedroom on first floor is 56 sqm with the private bathroom and huge veranda overlooking the Beach. The covered area of the House is 440sqm Plot area of: 1,338sqm. A tennis court is available.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 861 964 € 4725 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45526
  • ფართი 394 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
2 800 000 € 9333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45713
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 801 000 € 5775 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45599
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42156
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 850 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24040
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 000 000 € 4255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32895
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
2 750 000 € 8757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38598
  • ფართი 314 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა