იყიდება - კოტეჯი 440 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
875 000 € 799 000 €
1816 €/m²
Property 40223 photo 1
Property 40223 photo 2
Property 40223 photo 3
Property 40223 photo 4
Property 40223 photo 5
Property 40223 photo 6
Property 40223 photo 7
Property 40223 photo 8
Property 40223 photo 9
Property 40223 photo 10
Property 40223 photo 11
Property 40223 photo 12
Property 40223 photo 13
Property 40223 photo 14
Property 40223 photo 15
Property 40223 photo 16
Property 40223 photo 17
Property 40223 photo 18
Property 40223 photo 19
Property 40223 photo 20
Property 40223 photo 21
Property 40223 photo 22
  • ობიექტის კოდი 40223
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 440 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1344 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 15 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 440 კვ.მ in Paphos. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 3 სააბაზანო ოთახები. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Newly built villa in a unique location with panoramic seaviews toward Coral Bay and Marina bay minutes away from the sea and all the amenities.

Bed/s: 8 - Bath/s: 6 - Total covered area: 440 sqm
Verandas: 100 sqm - Plot: 1344 sqm - Private swimming pool - Cul de sac - Double Glazed
En suite bathroom - Marble staircase - Open parking - Provision for Aircondition
Quiet location - Sea Views - Storage Room - Study Room - Walk in closet

The property has three double bedrooms and a family bathroom in the top level with very big master bedroom with en suite bathroom, walk in closet and big balcony with panoramic sea views. At the ground middle level is two more double bedrooms with family bathroom big living room kitchen dining room and open veranda all around with sea view. At the lower level is a very big basement 210sqm with big lounge kitchen area three double bedrooms all en suite bathrooms, storage areas and open parking space.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49832
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 4
იყიდება
978 000 € 2731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45163
  • ფართი 358 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
970 000 € 5449 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26309
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
979 200 €
  • ობიექტის კოდი 37211
  • ფართი 0 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 170 000 € 6573 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21570
  • ფართი 178 m²
  • Rooms 5
იყიდება
790 000 € 2904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48964
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 190 000 € 5891 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55902
  • ფართი 202 m²
  • Rooms 5
იყიდება
750 000 € 2419 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26202
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 3458 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49204
  • ფართი 347 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2417 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44506
  • ფართი 455 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა