Property 40119 photo 1
Property 40119 photo 2
Property 40119 photo 3
Property 40119 photo 4

Details

  • აშენების წელი: 1994
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 470 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
380 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9350
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
500 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5156
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
420 000 € 420 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4024
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
550 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54375
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
390 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18577
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
380 000 € 542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30958
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა