იყიდება - სასტუმრო 6312 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე
270 000 €
42 €/m²
Property 39987 photo 1
Property 39987 photo 2
Property 39987 photo 3
Property 39987 photo 4
Property 39987 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 6312 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 200 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
330 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47019
  • ფართი 6070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
300 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21605
  • ფართი 4100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
300 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25147
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
230 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37476
  • ფართი 18000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
320 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33559
  • ფართი 11200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
280 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60262
  • ფართი 6005 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
270 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28638
  • ფართი 10045 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
300 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62360
  • ფართი 1360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა