Property 39979 photo 1
Property 39979 photo 2
Property 39979 photo 3
Property 39979 photo 4
Property 39979 photo 5
Property 39979 photo 6
Property 39979 photo 7
Property 39979 photo 8
Property 39979 photo 9
Property 39979 photo 10
Property 39979 photo 11
Property 39979 photo 12

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4343 კვ.მ. on the island of Corfu. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

For sale enchanting land plot in the area of Pikoulatika, only a few kilometers away from the island's center. The plot is in several levels and most of them offer a magnificent view to the sea. The plot offers the possibility to build up to 200 square meters. You can build the house of your dreams, a task that can be undertaken by our construction department.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 66 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50750
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
330 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22562
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
315 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29539
  • ფართი 7004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
250 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26126
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
380 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30921
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
330 000 € 373 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62196
  • ფართი 883 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
290 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44583
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
330 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23091
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
350 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14738
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m

სიახლეების დაგზავნა