იყიდება - კოტეჯი 662 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
2 350 000 €
3550 €/m²
Property 39882 photo 1
Property 39882 photo 2
Property 39882 photo 3
Property 39882 photo 4
Property 39882 photo 5
Property 39882 photo 6
Property 39882 photo 7
Property 39882 photo 8
  • ობიექტის კოდი 39882
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 662 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 1205 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 7

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 51 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 662 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.ობიექტი ექვემდებარება დღგ-ს. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 950 000 € 6210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40348
  • ფართი 475 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 200 000 € 4081 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48916
  • ფართი 539 m²
  • Rooms 9
იყიდება
2 700 000 € 5567 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36966
  • ფართი 485 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 500 000 € 3924 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46022
  • ფართი 637 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
2 490 000 € 4527 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31798
  • ფართი 550 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 700 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47735
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
3 450 000 € 4323 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19434
  • ფართი 798 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
2 200 000 € 7719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37677
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 131 289 € 4613 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45528
  • ფართი 462 m²
  • Rooms 6
იყიდება
3 420 000 € 5029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23664
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა