იყიდება - კოტეჯი 287 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
1 900 000 €
6620 €/m²
Property 39824 photo 1
Property 39824 photo 2
Property 39824 photo 3
Property 39824 photo 4
Property 39824 photo 5
Property 39824 photo 6
  • ობიექტის კოდი 39824
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი კოტეჯი
  • ფართი 287 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 435 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 5

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 45 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი ვილა ფართით 287 კვ.მ in Limassol. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36409
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 400 000 € 5333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30578
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 350 000 € 7121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44085
  • ფართი 330 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30390
  • ფართი 409 m²
  • Rooms 7
იყიდება
2 000 000 € 5405 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26804
  • ფართი 370 m²
  • Rooms 5
იყიდება
2 250 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42156
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 500 000 € 5555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29147
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 711 000 € 6067 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41307
  • ფართი 282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 800 000 € 7200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25110
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 833 915 € 4607 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45524
  • ფართი 398 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა