1 200 000 €
8511 €/m²
Property 39810 photo 1
Property 39810 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 141 კვ.მ on the Olympic Coast. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 250 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2766
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
1 050 000 € 833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6636
  • ფართი 1260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 100 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9056
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
1 250 000 € 850 000 € 1700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10733
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 200 000 € 8510 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39810
  • ფართი 141 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 600 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42633
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა