250 000 €
1852 €/m²
Property 39714 photo 1
Property 39714 photo 2
Property 39714 photo 3
Property 39714 photo 4
Property 39714 photo 5
  • ობიექტის კოდი 39714
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 135 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)
  • ოთახების რაოდენობა 4

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ Paphos. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 2359 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50921
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 3
იყიდება
345 000 € 2574 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52058
  • ფართი 134 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 3888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44950
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
245 000 € 2268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51494
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 2
იყიდება
340 000 € 3578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45601
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 2
იყიდება
333 600 € 3238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52281
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
374 000 € 3309 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56084
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
298 000 € 2568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46089
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 3
იყიდება
373 680 € 3460 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52435
  • ფართი 108 m²
  • Rooms 3
იყიდება
340 000 € 6538 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52023
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა