330 000 €
536 €/m²
Property 39704 photo 1
Property 39704 photo 2
Property 39704 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 615 კვ.მ. in Chalkidiki. აშენების პერსპექტივით 215 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31049
  • ფართი 6100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
450 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43722
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
330 000 € 536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39704
  • ფართი 615 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
425 000 € 215 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63159
  • ფართი 1976 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
320 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31318
  • ფართი 2407 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
320 000 € 9 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9541
  • ფართი 34000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
360 000 € 194 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61745
  • ფართი 1850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7214
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
300 000 €
  • ობიექტის კოდი 2403
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
330 000 € 89 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45945
  • ფართი 3685 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა