375 000 €
46 €/m²
Property 3960 photo 1
Property 3960 photo 2
Property 3960 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8000 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 420 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

For sale, a land plot located in the north-east of Corfu, in the area of Viglatouri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48867
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52138
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
370 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49614
  • ფართი 44872 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
340 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45094
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
380 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30921
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
550 000 € 275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40569
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
550 000 € 785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51327
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 70 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35766
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
350 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23170
  • ფართი 4200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
315 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29539
  • ფართი 7004 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა